PCI karta 416 pro zpracování AV signálů z 1 - 16 vstupů
PCI karta 416 pro zpracování AV signálů z 1 - 16 vstupů (4x plnohodnotny PAL)

Karta do PCI slotu má v plném osazení až 16 nezávislých vstupů kompozitního videosignálu. Čtyři jsou umístěny přímo na kartě; pokud potřebujete další, použijete 3 kšandy pro připojení dalších čtveřic konektorů CINCH, kterými nahradíte plechové záslepky v PC skříni.

Karta je osazena čtveřicí nezávislých videoprocesorů. Každý z nich je schopen v reálném čase zachytávat 25 snímků za sekundu (30 snímků/s v případě NTSC). Pokud tedy budete systém využívat pouze se čtyřmi zdroji videosignálu, budete mít k dispozici realtimový záznam ze všech najednou v plném PALu nebo NTSC (norma se volí po instalaci ovladače přímo v ovládacím programu).

Kamery se připojují ke konektorům BNC nebo skrze redukce CINCH-BNC. V případě připojení více kamer než čtyři klesá u některých vstupů počet zaznamenaných snímků za sekundu až na 6 snímků/s.

Digitální obraz je dále zpracován přiloženým programem s bohatými možnostmi:
  • zobrazuje obraz z přijímaných kamer na monitoru PC dle přání uživatele: obraz z jedné kamery přes celou obrazovku, obraz všech kamer najednou (mozaika) nebo postupné přepínání mezi obrazy ve zvolených intervalech.
  • umí ukládat snímky z libovolné kamery připojené ke kartě jako JPG soubor ve zvolených intervalech pro každý zdroj signálu zvlášť. Obrázek je uložen s časovou informací.
  • ukládá videosekvence AVI z kteréhokoli zdroje signálu (i simultánně z více kamer najednou) v rozlišení VGA.
  • umožňuje nastavit "hlídání" pohybu ve stojícím obraze. Uživatel si definuje v obraze oblasti, ve kterých nesmí dojít ke změnám (pohybu). V momentě, kdy je detekován pohyb je vyhlášen alarm a začíná nahrávání videa či uložení obrázku z dané kamery. Pro každou kameru si zvlášť můžete zvolit oblasti hlídání. Vybraná plocha navíc nemusí být souvislá.
  • velký důraz je kladen na přístup k informacím pomocí internetu či intranetu. Systém tak může běžet na dedikovanem serveru bez monitoru a celou správu můžete provádět síťově.
Cena se 4 video vstupy: 1.400 Kč

Každé další 4 vstupy: 400 Kč