Supreme LOGY

Umožní flashování (přesněji zprostředkuje customizaci telefonu po jeho naflashování) nových řad telefonů Sony-Ericsson. S nastaveným logovým účtem můžete pomocí Cruiseru flashovat následující telefony:

Podporované telefony:

K610, K610im, K790, K800, V630, W710, W850, Z610, Z710

Po nastavení účtu bude customizace u telefonů DB2020 probíhat stejně jako u starších typů; při customizaci se program sám spojí se serverem a po úspěšném provedení skriptu bude z Vašeho účtu odečten 1 log. Spojení se serverem trvá maximálně pár sekund, takže Vás tento proces nebude zdržovat v práci. Internetová konektivita je pro používání Supreme logů pochopitelně nutná… Stav účtu si můžete kdykoli ověřit – viz obrázek.
A ještě jedna důležitá věc: customizačním procesem dojde k resetování security kódu telefonu, takže můžete odemknout zamčené telefony, pokud uživatel zapomněl kód.

Uživatele servisního boxu Cruiser potřebují v programu „SE Ultimate Unlocker“ a „SE S1Flasher&Unlocker“ kredity pro určité modely SonyEricsson telefonů. Z kreditu se odečte při odbloku sítě nebo SW opravě jednoho telefonu maximálně 0.4. Záleží na platformě (modelu) SE telefonu.

Ceny: 1000Kč/2kredity