PCI karta 104C pro zpracovávání AV signálu z 1-4 vstupů
PCI karta 104C pro zpracovávání AV signálu z 1-4 vstupů (1x plnohodnotný PAL)

Karta do PCI slotu má čtyři nezávislé vstupy kompozitního videosignálu v normě PAL nebo NTSC (norma se volí po instalaci ovladače přímo v ovládacím programu). Kamery se připojují ke konektorům BNC nebo skrze redukce (dva kusy jsou součástí dodávky) na CINCH. Systém zajišťuje digitalizaci analogového obrazu ze všech čtyř zdrojů v reálném čase. Digitální obraz je dále zpracován přiloženým programem s bohatými možnostmi.
  • zobrazuje obraz z přijímaných kamer na monitoru PC dle přání uživatele: obraz z jedné kamery přes celou obrazovku, obraz všech kamer najednou (mozaika) nebo postupné přepínání mezi obrazy ve zvolených intervalech.
  • umí ukládat snímky z libovolné kamery připojené ke kartě jako JPG soubor ve zvolených intervalech pro každý zdroj signálu zvlášť. Obrázek je uložen s časovou informací.
  • ukládá videosekvence AVI z kteréhokoli zdroje signálu (i simultánně z více kamer najednou) v rozlišení VGA.
  • umožňuje nastavit "hlídání" pohybu ve stojícím obraze. Uživatel si definuje v obraze oblasti, ve kterých nesmí dojít ke změnám (pohybu). V momentě, kdy je detekován pohyb je vyhlášen alarm a začíná nahrávání videa či uložení obrázku z dané kamery. Pro každou kameru si zvlášť můžete zvolit oblasti hlídání. Vybraná plocha navíc nemusí být souvislá.
  • na celý systém se dá dohlížet a spravovat jej také síťově.
  • v nejvyšší kvalitě (nejmenší komprese, 25 snímků za sekundu) zaberou videosoubory 10MB/minutu; snížením počtu snímků za sekundu se můžete dostat na zlomek požadované kapacity se zachováním všech detailů v jednotlivých políčcích, protože se používá MJPEG komprese. Každý snímek je kódován zvlášť algoritmem JPEG namísto diferenčních metod MPEG.


Cena: 600 kč