Miniaturní bezdrátové sluchátko MicSpy

Neviditelné špionážní mini sluchátko s indukční smyčkou pro rádiový přenos. Jedná se vpodstatě o bezdrátovou handsfree sadu, jejíž sluchátko je koncipováno tak, aby se celé vešlo do ucha a bylo zcela neodhalitelné. Přijímač včetně baterií, anténky a reproduktoru je ukryt v ušní části - špuntovém sluchátku, které po zasunutí do ucha nejenže není vidět, ale díky tomu že dokonale těsní, není ani zvenčí slyšet. Zato vy slyšíte dokonale všechno to, co slyšet potřebujete právě v dané chvíli; využití pro tento systém neviditelného sluchátka se mnohdy nemusí hledat dlouho, studenti jej používají jako efektivní nerozpoznatelnou metodu nápovědy při zkouškách. Nápovědu navíc mnohdy nepotřebují jenom studenti.

Pro rádiový přenos zvuku k přijímači slouží indukční smyčka navlečená kolem krku. Stejný systém využívají některé systémy zesilování zvuků pro nedoslýchavé. Indukční smyčka narozdíl od klasické antény dovoluje vzhledem k nevelké vzdálenosti od přijímače užití zanedbatelných vysílacích výkonů, takže je nasazení tohoto systému velmi obtížně zjistitelné i detektory rádiových štěnic. Aby byla funkce přenosného HF kompletní, je indukční smyčka zavěšená kolem krku vybavena také mikrofonem, kterým může příjemce komunikovat se zázemím.

O napájení ušní části (přijímače) se stará baterie typ 337 (1,55V / 7,5mAh Průměr / Výška: 4,8 x 1,65mm). Výdrž baterie je 4-7 hodin. Před každým použitím doporučujeme novou baterii, neboť není k dispozici žádný indikátor stavu baterie. Vysílací část (indukční smyčka kolem krku) nepotřebuje napájení. K napájení slouží nf signál z mobilního telefonu, ke kterému je připojena jako Handsfree. Špionské mini sluchátko je možné připojit ke všem zařízením, podporujících HF zkrze konektor jack 3,5mm (4 kontakty).

Parametry:

  • Indukční bezdrátový přenos hlasu do miniaturního špionského sluchátka
  • rozměr sluchátka: průměr 8 x délka 12 mm
  • připojení: 3,5mm jack
  • baterie pro sluchátko: typ 337 (GP337)
    baterie není součástí dodávky - nabízíme ji níže
  • výdrž baterie: 4-7 hodin

Cena: 1500Kč


Baterie GP337 pro MicSpy

Miniaturní knoflíková baterie typ 337 (SR 416) pro skryté rádiové handsfree MicSpy

Primární stříbro oxidový článek 1,55V/7,5mAh; 4,8x1,65mm kompatibilní s GP337, SR41, V337, SR 416 (SW)

Cena: 80Kč/ks